YHTEYSTIEDOT

Verkkokauppaa koskevissa asioissa ota yhteyttä 06-552-4559


View Larger Map

Henkilökunta

Johan Westergård
toimitusjohtaja / myynti
(06) 321 7520
johan@arkmedia.fi
Inga-Liisa Holm
myynti
(06) 321 7512, 0500 867 547
inga-lisa@arkmedia.fi
some_text Sakari Rahtu
myynti-ja markkinointijohtaja
040 532 6262
sakari@arkmedia.fi
some_text Thomas Rex
tuotantovastaava / työnjohto
050 522 5001
thomas@arkmedia.fi
some_text Mikko Mukkula
myynti
040 836 1167
mikko@arkmedia.fi
some_text Inger Wikberg
laskutus ja toimisto
(06)-317 1515
inger@arkmedia.fi
some_text Ann-Kristin Granqvist
prepress
(06)-321 7523
ann-kristin@arkmedia.fi
some_text Lasse Riihimäki
repro
(06)-321 7531
lasse@arkmedia.fi
some_text Åsa Enholm
prepress
(06)-321 7524
asa@arkmedia.fi


Arkmedia on vuonna 1991 perustettu painoalan palveluyritys. Yrityksessämme työskentelee yli 20 painoalan ammattilaista.

Asiakkaitamme ovat niin yksityiset henkilöt kun suuret yrityksetkin.

Yrityksellemme mikään painotyö ei ole liian pieni tai suuri. Ota käyttöösi palveleva asiantuntijaorganisaatio, joka ei jätä sinua pulaan. Lue lisää...

Puh. +358 (06) 317 1515


Teollisuuskatu 7
PL 180 • 65101 Vaasa